Mediační výcvik

komplexní a praktická

Příprava na zkoušku mediátora

Nachystejte se na zkoušku mediátora s těmi nejzkušenějšími lektory! Během několika víkendů získáte komplexní informace o průběhu zkoušky od lektorů, kteří zároveň působí jako zkouškoví komisaři. Veškeré získané znalosti budete moci současně otestovat v rámci modelových kauz.

komplexní a praktickÝ

Základní výcvik mediace

Chcete se stát mediátory v nejrozšířenějším mediačním přístupu v ČR? Uvažujete o zkouškách mediátora podle zákona 202/2012 Sb., o mediaci, a chcete mít výraznou šanci uspět? Pak pro Vás mají autoři jedné z nejpraktičtějších a nejvíce oceňovaných učebnic mediace Rukověť mediátora aneb co je nutné znát nejenom ke zkouškám mediátora (Wolters Kluwer, 2015) připravený výcvik ve facilitativní mediaci v rozsahu 80 hodin.

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ PRO KAŽDODENNÍ PRAXI

Právo a mediace

Jste zapsaným mediátorem nebo se jím chcete stát. Pročetli jste si zákon č. 202/2012 Sb., o mediaci (ZoM), orientujete se v něm, ale stále máte otázky. Jak to udělat v praxi? O čem klienty poučit? Jak široká je povinnost mlčenlivosti? Kde je mediace kromě ZoM ještě upravena, tedy čím se musím řídit?

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ PRO KAŽDODENNÍ PRAXI

Marketing a mediace

Chtěli byste se dozvědět více o tvorbě internetových stránek a následném marketingu? Dozvíte se, jak nevyhazovat zbytečně více peněz, než je nezbytné za placenou reklamu na Google, a také zjistíte, jak vybrat vhodná klíčová slova pro psaní článků na web.

Chcete se nás na něco zeptat?