Mediační výcvik

Intenzivní nácvik před zkouškou mediátora (dvoudenní)

Mediace prakticky

Připravujete se na zkoušky mediátora na Ministerstvu spravedlnosti České republiky? Máte již za sebou mediační výcvik, mediační techniky pro vás nejsou cizím slovem, několikrát jste si již mediaci vyzkoušeli jak v roli strany, tak v roli mediátora, mediační teorii už znáte z několika knih… a přesto cítíte, že ještě potřebujete trénink a zkušenosti

Přesně pro vás je určen tento intenzivní přípravný kurz. V průběhu dvou dní si vyzkoušíte mediaci v modelu, který probíhá na státních zkouškách při Ministerstvu spravedlnosti České republiky, a dostanete zpětnou vazbu od zkušeného lektora, který na zkouškách mediace působí jako zkušební komisař. Kapacita je omezená, příprava je určena pouze pro osm účastníků. 

Více informací

kdy

7.6.-8.6.2019

kde

V Olomouci, adresa: Mediační centrum Olomouc, Lafayettova 14, 779 00 Olomouc

cena

6.950 Kč za oba dny

lektor

Mgr. Robin Brzobohatý

Robin patří k nejzkušenějším mediátorům v České republice. Od roku 2006 působil v roli mediátora v bezmála 1 000 mediačních kauz (což dělá cca 3 000 hodin mediace). V současné chvíli působí jako vedoucí mediačního programu na Úřadu pro mezinárodně právní ochranu dětí v Brně. Byl zakladatelem Mediačního Centra Olomouc, kde dosud působí jako kmenový rodinný mediátor. Je také zkušebním komisařem Ministerstva Spravedlnosti ČR pro zkoušku mediátora podle zákona 202/2012 Sb. o mediaci. Od roku 2014 Robin působí jako lektor mediace ve společném programu Humboldtovy Univerzity v Berlíně a Tulane Law School, New Orleans v jejich programu International Summer School on Dispute Resolution.

Více o lektorovi v odkazu "Lektor".

Přihláška

Přihlašte se ještě dnes a zajistěte si své místo včas

Chcete se nás na něco zeptat?