Mediační výcvik

komplexní a praktická

Příprava na zkoušku mediátora

Nachystejte se na zkoušku mediátora s těmi nejzkušenějšími lektory! Během několika víkendů získáte komplexní informace o průběhu zkoušky od lektorů, kteří zároveň působí jako zkouškoví komisaři. Veškeré získané znalosti budete moci současně otestovat v rámci modelových kauz.

pravidelné dvoudenní

Nácvikové víkendy

Máte již za sebou mediační výcvik, mediační techniky pro vás nejsou cizím slovem, několikrát jste si již mediaci vyzkoušeli… a přesto cítíte, že ještě potřebujete trénink zkušenosti? Přesně pro vás je určen tento pravidelný intenzivní přípravný kurz. V průběhu dvou dní si vyzkoušíte mediaci v modelu, který probíhá na státních zkouškách při Ministerstvu spravedlnosti České republiky.

komplexní a praktickÝ

Základní výcvik mediace

Chcete se stát mediátory v nejrozšířenějším mediačním přístupu v ČR? Uvažujete o zkouškách mediátora podle zákona 202/2012 Sb., o mediaci, a chcete mít výraznou šanci uspět? Pak pro Vás mají autoři jedné z nejpraktičtějších a nejvíce oceňovaných učebnic mediace Rukověť mediátora aneb co je nutné znát nejenom ke zkouškám mediátora (Wolters Kluwer, 2015) připravený výcvik ve facilitativní mediaci v rozsahu 80 hodin.

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ PRO KAŽDODENNÍ PRAXI

Právo a mediace

Jste zapsaným mediátorem nebo se jím chcete stát. Pročetli jste si zákon č. 202/2012 Sb., o mediaci (ZoM), orientujete se v něm, ale stále máte otázky. Jak to udělat v praxi? O čem klienty poučit? Jak široká je povinnost mlčenlivosti? Kde je mediace kromě ZoM ještě upravena, tedy čím se musím řídit?

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ PRO KAŽDODENNÍ PRAXI

Marketing a mediace

Chtěli byste se dozvědět více o tvorbě internetových stránek a následném marketingu? Dozvíte se, jak nevyhazovat zbytečně více peněz, než je nezbytné za placenou reklamu na Google, a také zjistíte, jak vybrat vhodná klíčová slova pro psaní článků na web.

Víte, že...

Při objednání více kurzů můžete dostat slevu až 1000 Kč? Při vyplňování objednávky stačí zadat níže uvedený kód.

1
slevový kód 1000kurz

Při včasném přihlášení můžete získat slevu? U krátkodobých kurzů uplatníte slevové kódy ve výši až 16 %.

1 %
Slevové kódy: EARLYBIRD, PRAVO, MKTG

Chcete se nás na něco zeptat?