Intenzivní a plné kauz

Jednodenní nácviky mediace

Máte za sebou mediační výcvik a rádi byste trénovali? Chystáte se na zkoušky a potřebujete být co nejvíce v křesle mediátora? Chcete získat odbornou zpětnou vazbu na vámi mediovanou kauzu? 

Právě z těchto důvodů pro vás vypisujeme jednodenní nácviky mediace. Každý účastník nebo účastnice bude mít možnost mediovat, svůj výkon zreflektovat a poslechnout si podněty od stran i zkušeného lektora. 

Konkrétní průběh každé modelové mediace záleží na domluvě – je pro nás totiž důležité, jakým přístupem se toho nejvíce naučíte právě vy. Chcete mediovat bez přerušení? Nebo naopak oceníte zpětnou vazbu hned? Přejete si reflektovat neformálně, nebo raději vyzkoušíte strukturovanou zpětnou vazbu jako u zkoušek? Záleží na vás!

Nácvik probíhá od 9:00 do 16:30, s hodinovou pauzou na oběd.

Cílem nácvikového dne je intenzivní trénink mediace, například pro vyladění formy na praktickou zkoušku mediátora. Mediační teorie bude předávána v rámci reflexí jednotlivých kauz. 

Více informací

kdy


🔥 září: 21. 9, 22. 9. 🔥
říjen: 10. 10., 14. 10. (vhodné pro advokáty)
listopad: 4. 11., 20. 11.
prosinec: 9. 12. (vhodné pro advokáty)

Jednodenní nácvik mediace se uskuteční v případě přihlášení 3 a více účastníků.

kde

PRAHA: Opatov Park, Líbalova 1, 149 00

cena

4.200 Kč

lektoŘI


Mgr. Ing. Veronika Vrábel Porteš, ACIArb

Veronika je od roku 2019 zapsanou mediátorkou na seznamu mediátorů vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky a IP mediátorkou při IP Mediačním centru v Praze. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní vztahy a diplomacie a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Je spoluautorkou 2. vydání Rukověti mediátora a pravidelně přednáší na odborných konferencích (NegotiCON 2023, 1. Mezinárodní konference o mediaci v Popradu).

Mgr. Tereza Hanajová

Tereza je zapsanou mediátorkou se zkušenostmi ve facilitativní a transformativní mediaci a se vzděláním v České republice a ve Velké Británii. Mimo tohoto kurzu školí nejrůznější skupiny, například peer mediátory v rámci školní mediace, nebo patentové zástupce v rámci budování IP Mediačního centra. Tereza se taktéž podílí na výuce mediace na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a věnuje se mezinárodním soutěžím, jak v roli soudce, tak například jako koučka pražského mediačního týmu na soutěž CDRC Vienna.

Co o kurzu říkají účastníci?

Tento kurz je jednoznačnou volbou adepta na zapsaného mediátora pro pilování mediačních dovedností. Nácvik vedou lektoři, kteří ve světě mediace již něco znamenají. Pokud chcete posunout své mediační dovednosti o úroveň výš, jednoznačně jej doporučuji!

D.
advokát
Obě lektorky byly moc fajn, poskytly mi užitečné informace ke zkoušce.
 
L.
advokát

Spokojenost. Bylo to výborné.

R.
advokát

Výborně připravené po obsahové i organizační stránce, individuální přístup, vysoká odbornost i další kompetence u Terezy i Veroniky, obě s čistým svědomím doporučuji nejen jako lektorky a konzultantky, ale i jako profesionální mediátorky.

Š.
Veronika je zkušená, ale přitom empatická a příjemná lektorka, která umí navodit pracovní atmosféru, nemám co vytknout. Organizace byla výborná! 
 
I.
Tyto kurzy a tréninky doporučuji, protože vás naučí přesně to, co potřebujete vy. Skvělá organizace, v případě dotazů, nejasností, konzultace kdykoli. Profíci.
Jana

Přihláška

Přihlašte se ještě dnes a zajistěte si své místo včas

Chcete se nás na něco zeptat?