Intenzivní a plné kauz

Jednodenní nácviky mediace

Máte za sebou mediační výcvik a rádi byste trénovali? Chystáte se na zkoušky a potřebujete být co nejvíce v křesle mediátora? Chcete získat odbornou zpětnou vazbu na vámi mediovanou kauzu? 

Právě z těchto důvodů pro vás vypisujeme jednodenní nácviky mediace. Každý účastník nebo účastnice bude mít možnost mediovat, svůj výkon zreflektovat a poslechnout si podněty od stran i zkušeného lektora. 

Konkrétní průběh každé modelové mediace záleží na domluvě – je pro nás totiž důležité, jakým přístupem se toho nejvíce naučíte právě vy. Chcete mediovat bez přerušení? Nebo naopak oceníte zpětnou vazbu hned? Přejete si reflektovat neformálně, nebo raději vyzkoušíte strukturovanou zpětnou vazbu jako u zkoušek? Záleží na vás!

nácvik mediace

Nácvik probíhá od 9:00 do 16:30, s hodinovou pauzou na oběd.

Cílem nácvikového dne je intenzivní trénink mediace, například pro vyladění formy na praktickou zkoušku mediátora. Mediační teorie bude předávána v rámci reflexí jednotlivých kauz. 

Více informací o nácviku mediace

kdyKonkrétní termíny najdete v přihlašovacím formuláři níže ⬇️.
Individuální termín - napište nám, jaký termín by vám vyhovoval, my vám ho vypíšeme

Nácvik probíhá od 9:00 do 16:30, s hodinovou pauzou na oběd. Jednodenní nácvik mediace se uskuteční v případě přihlášení 3 a více účastníků.

kde

PRAHA: Opatov Park, Líbalova 1, 149 00 Praha 4
BRNO: adresa bude upřesněna v pozvánce
OLOMOUC : adresa bude upřesněna v pozvánce

cena

4.300 Kč

lektoŘI


JUDr. Ing. Veronika Vrábel Porteš, ACIArb

Veronika je od roku 2019 zapsanou mediátorkou na seznamu mediátorů vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky a IP mediátorkou při IP Mediačním centru v Praze. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní vztahy a diplomacie a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Je spoluautorkou 2. vydání Rukověti mediátora a pravidelně přednáší na odborných konferencích (NegotiCON 2023, 1. Mezinárodní konference o mediaci v Popradu).

Mgr. Tereza Hanajová

Tereza je zapsanou mediátorkou se zkušenostmi ve facilitativní a transformativní mediaci a se vzděláním v České republice a ve Velké Británii. Mimo tohoto kurzu školí nejrůznější skupiny, například peer mediátory v rámci školní mediace, nebo patentové zástupce v rámci budování IP Mediačního centra. Tereza se taktéž podílí na výuce mediace na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a věnuje se mezinárodním soutěžím, jak v roli soudce, tak například jako koučka pražského mediačního týmu na soutěž CDRC Vienna.

Co o nácviku mediace říkají účastníci?

Tento kurz je jednoznačnou volbou adepta na zapsaného mediátora pro pilování mediačních dovedností. Nácvik vedou lektoři, kteří ve světě mediace již něco znamenají. Pokud chcete posunout své mediační dovednosti o úroveň výš, jednoznačně jej doporučuji!

David
advokát
Obě lektorky byly moc fajn, poskytly mi užitečné informace ke zkoušce.
 
L.
advokát

Spokojenost. Bylo to výborné.

Rostislav
advokát
Obě lektorky jsou velké profesionálky a mají bohaté zkušenosti. Pokud chcete trénovat u odborníků, jděte k nim! 
 
Jana Feyrerová

Výborně připravené po obsahové i organizační stránce, individuální přístup, vysoká odbornost i další kompetence u Terezy i Veroniky, obě s čistým svědomím doporučuji nejen jako lektorky a konzultantky, ale i jako profesionální mediátorky.

Štěpánka
Veronika je zkušená, ale empatická a příjemná lektorka, která umí vytvořit pracovní atmosféru, nemám si na co stěžovat. Organizace byla výborná! 
 
I.
Tyto kurzy a tréninky doporučuji, protože vás naučí přesně to, co potřebujete vy. Skvělá organizace, v případě dotazů, nejasností, konzultace kdykoli. Profíci.
Jana

Přihláška k nácviku mediace

Přihlašte se ještě dnes a zajistěte si své místo včas

Chcete se nás na něco zeptat?