Mediační výcvik

Intenzivní a plné kauz

Jednodenní nácviky

Máte za sebou mediační výcvik a rádi byste trénovali? Chystáte se na zkoušky a potřebujete být co nejvíce v křesle mediátora? Chcete získat odbornou zpětnou vazbu na vámi mediovanou kauzu? 

Právě z těchto důvodů pro vás vypisujeme jednodenní nácviky mediace. Každý účastník nebo účastnice bude mít možnost mediovat, svůj výkon zreflektovat a poslechnout si podněty od stran i zkušeného lektora. 

Konkrétní průběh každé modelové mediace záleží na domluvě – je pro nás totiž důležité, jakým přístupem se toho nejvíce naučíte právě vy. Chcete mediovat bez přerušení? Nebo naopak oceníte zpětnou vazbu hned? Přejete si reflektovat neformálně, nebo raději vyzkoušíte strukturovanou zpětnou vazbu jako u zkoušek? Záleží na vás!

Nácvik probíhá od 9:00 do 16:30, s hodinovou pauzou na oběd.

Cílem nácvikového dne je intenzivní trénink mediace, například pro vyladění formy na praktickou zkoušku mediátora. Mediační teorie bude předávána v rámci reflexí jednotlivých kauz. 

Více informací

kdy

leden: 14. 1., 27. 1.
duben: 1. 4., 2. 4., (vhodné pro advokáty)
květen: 12. 5., 13. 5.
červen: 15. 6., 16. 6.
říjen: 10. 10., 14. 10. (vhodné pro advokáty)
listopad: 4. 11., 20. 11.
prosinec: 9. 12. (vhodné pro advokáty)

Jednodenní nácvik se uskuteční v případě přihlášení 3 a více účastníků.

kde

PRAHA: Opatov Park, Líbalova 1, 149 00

cena

4.200 Kč

lektoŘI


Mgr. Ing. Veronika Vrábel Porteš, ACIArb

Veronika je od roku 2019 zapsanou mediátorkou na seznamu mediátorů vedeném Ministerstvem spravedlnosti České republiky. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní vztahy a diplomacie a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V rámci spolku Studentská mediace Praha na Právnické fakultě Univerzity Karlovy organizovala přednášky s mediátory a tzv. Mediační tréninky, určené studentům Právnické fakulty Univerzity Karlovy i široké veřejnosti, v rámci které poskytovala zpětnou vazbu na modelové mediace a pomáhala trénovat studentům připravujícím se ke zkouškám na mediátora.

Mgr. Tereza Hanajová

Tereza je zapsanou mediátorkou se zkušenostmi ve facilitativní a transformativní mediaci a se vzděláním v České republice a ve Velké Británii. Mimo tohoto kurzu školí nejrůznější skupiny, například peer mediátory v rámci školní mediace, nebo patentové zástupce v rámci budování IP Mediačního centra. Tereza se taktéž podílí na výuce mediace na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a věnuje se mezinárodním soutěžím, jak v roli soudce, tak například jako koučka pražského mediačního týmu na soutěž CDRC Vienna.

Přihláška

Přihlašte se ještě dnes a zajistěte si své místo včas

Chcete se nás na něco zeptat?