Mediační výcvik

Odborné a on-line

Léto s mediací

Ať už budete léto trávit kdekoliv,  rozšiřte si s námi své mediační znalosti. Připravili jsme pro vás vzdělávací online sérii zaměřenou na zajímavá mediační témata. 

Mediační léto zahájíme následující dvojicí témat:

21. 7.
Mediace pohle
dem neurovědy s Robinem Brzobohatým

(datum bude upřesněno) 
Emoce v mediaci s Lenkou Polákovou– kurz vám umožní rozumět, proč jsou emoce a práce s nimi v mediaci důlěžité

– osvojíte si techniky pro práci s emocemi
– můžete přinést vlastní zkušenost z mediační kauzy a získáte podporu pro budoucí efetivnějsí zacházení s těmito situacemi v mediaci 

Více informací

kdy

úterý 21. 7. 2020 od 16 do 17:30, lektor Mgr. Robin Brzobohatý

kde

On-line, používáme program Zoom. Před přednáškou si jej prosím nainstalujte na své zařízení.
Přihlášeným bude zaslána pozvánka e-mailem.

cena

300 Kč

lektor

Mgr. Robin Brzobohatý

Robin patří k nejzkušenějším mediátorům v České republice. Od roku 2006 působil v roli mediátora v bezmála 1 000 mediačních kauz (což dělá cca 3 000 hodin mediace). V současné chvíli působí jako vedoucí mediačního programu na Úřadu pro mezinárodně právní ochranu dětí v Brně. Byl zakladatelem Mediačního Centra Olomouc, kde dosud působí jako kmenový rodinný mediátor. Je také zkušebním komisařem Ministerstva Spravedlnosti ČR pro zkoušku mediátora podle zákona 202/2012 Sb. o mediaci. Od roku 2014 Robin působí jako lektor mediace ve společném programu Humboldtovy Univerzity v Berlíně a Tulane Law School, New Orleans v jejich programu International Summer School on Dispute Resolution.

PhDr. Lenka Poláková

Lenka Poláková je zapsanou mediátorkou, zakladatelkou a vedoucí Mediačního Centra Olomouc (www.mcol.cz), kde působí jako kmenový rodinný mediátor (více než 2500 mediačních hodin z ní dělá jednoho z nejvytíženějších českých mediátorů). Dále více než 14 let pracuje s rodinami v jejich rozpadu. Byla vybrána jako jedna ze dvou českých účastníků mezinárodního výcviku v mediaci pro řešení přeshraničních rodinných sporů (Training for Trainers in International Family Mediation - Brusel) a v tuto chvíli patří do sítě Evropských mezinárodních mediátorů (Network of Crossborder Mediators www.crossbordermediator.eu). Lenka je také absolventkou výcviku v transformativní mediaci u zakladatele tohoto směru mediace - Josepha Folgera a má mezinárodní certifikaci v Transformativní mediaci u ISCT.

Přihláška

Přihlašte se ještě dnes a zajistěte si své místo včas

Do poznámky prosíme uveďte, na jakou přednášku se hlásíte.

Chcete se nás na něco zeptat?